Arbeta hos oss

 

Inom vård och omsorg har vi ett ständigt behov av vikarier. Om du är intresserad av att söka jobb inom våra verksamheter kan du kontakta respektive enhetschef eller göra en intresseanmälan via e-post eller brev. För att få jobba inom våra verksamheter som vänder sig till barn måste du lämna in ett utdrag ur polisregistret.

 

Error loading Partial View script (file: ~/Views/MacroPartials/InsertUmbracoForm.cshtml)
Senast uppdaterad: 2016-11-17
Sidansvarig: Anna Eklund
Kontakt

Enhetschef Socialpsykiatri & Arbete/sysselsättning
Johanna Reichel
Telefon: 0241-154 12
E-post: johanna.reichel@gagnef.se

Enhetschef Korttids/Fritids
Anna-Karin Eljas
Telefon: 0241-152 33
E-post: anna-karin.eljas@gagnef.se

Enhetschef Gruppbostäder & Daglig verksamhet
Helena Ahlin
Telefon: 0241-152 37
E-post: helena.ahlin@gagnef.se

Samordnare avlösarservice, kontaktpersoner och ledsagare
Sinikka Brynedal
Telefon: 0241-155 80
E-post: sinikka.brynedal@gagnef.se

Enhetschef Västra hemtjänstdistriktet och Nattpatrullen
Marie Ehrling
Telefon: 0241-154 54
E-post: marie.ehrling@gagnef.se

Enhetschef Östra hemtjänstdistriktet
Maria Hammarin
Telefon: 0241-152 34
E-post: maria.hammarin@gagnef.se

Enhetschef Tjärnsjögården
Erica Permats
Telefon: 0241-152 90
E-post: erica.permats@gagnef.se

Enhetschef Törnholn, Dala-Floda gruppboende och Björbo servicehus
Annika Jansson
Telefon: 0241-151 99
E-post: annika.jansson@gagnef.se

Enhetschef Solgården och Rosengården
Maria-Therese Hartmeier
Telefon: 0241-155 79
E-post: maria-therese.hartmeier@gagnef.se

Enhetschef Gullvivan och Violen
Maria Linder
Telefon: 0241-155 08
E-post: maria.linder@gagnef.se

Enhetschef Hälso- och sjukvård/Rehab samt Rödklövern
Elisabeth Pettersson
Telefon: 0241-152 41
E-post: elisabeth.pettersson@gagnef.se